Lista e lojerave tek albfemijet.com

Grushto  Rrugacet Titulli pershkrimi 19 Grushto Rrugacet

Pershkrimi: Grushto ca rrugace ne rruge , trego forcen tende!.... Luaje
Batman Title: pershkrimi 18 Batman

Pershkrimi: Ndihmoni Batman per te shpetuar qytetin! .. Luaje
Sulmuesi Titulli: pershkrimi 17 Mbreti i sulmit

Pershkrimi: Shenoni sa me shume te jete e mundur Gola ! .. Luaje
Thirrja ne Lufte Titulli: pershkrimi16 Thirrja ne Lufte

Pershkrimi:Ju jeni duke perdorur arme atomatike dhe duhet te vrisni sa me shume Armiq qe te fitoni sa me shume pike.. Luaje
Gjuajtja e fundit Titulli: pershkrimi15 E shtena e fundit

Pershkrimi: Ju jeni paisur me arsenalin luftarak te fundit dhe luftoni deri ne shkrepjen e fundit!... Luaje
Pingpong Titulli: pershkrimi14 Pingpong

Pershkrimi: Loja e Pingpongut loje shume e bukur provoje! ... Luaje
Crazy Pool Titulli: pershkrim i13 Crazy Pool

Pershkrimi: Crazy pool loje e buker !... Luaje
Lufto mee tank te Vogel Titulli: pershkrimi12 Tanku i vogel

Pershkrimi: Lufto me Tank te vogel intersante !... Luaje
Loja e Shahut Titulli: pershkrimi11 Loja e Shahut

Pershkrimi: Loja e shahut provoni aftesite tuaja!... Luaje
Gare me Makina Titulli: pershkrimi10 Gare me Makina

Pershkrimi: Gare me makina shume terheqese!... Luaje
Gjuatje Penalltish Titulli pershrimi9 Gjuatje Penalltish

Description: Gjuani Penallti A mund te dilni Kampjon? !.... Luaje
Majmuni Titulli: pershkrimi8 Majmuni

Pershkrimi: Mundohu te ngjitesh 25m duke evituar gjuajtjet e majmunit!... Luaje
Treni Polar Titulli: pershkrimi 7 Treni Polar

Pershkrimi: Mundohu te drejtoshe trenin ne pol!... Luaje
Shipping Titulli: pershkrimi 6 Shipping

Pershkrimi: Provo te ngarkosh nje anije !... Luaje
Icehockey Titulli: pershktimi5 Ice Hockey

Pershkrimi: Mundohu te luajsh Hockey ne akull !... Luaje
Loja e futbollit Titulli: pershkrimi4 Gjuajtja e penalltive

Pershkrimi: Meso te gjuash penallti!... Luaje
Dodgeball Titulli: pershkrimi3 Dodge Ball

Pershkrimi: Merr topin dhe mundohu te gjuash kundershtaret ... Luaje
parko makinen Titulli: pershkrimi2 Parko Makinen

Pershkrimi: Mundohu te parkosh Makinen sipas ngjyres se saj!... Luaje
Vrapo Ronaldo vrapo Titulli: pershkrimi Vrapo Ronaldo vrapo

Pershkrimi: Ndihmoni Ronaldon kundrejt Crespos ne futboll!... Luaje
E para Prapa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra E fundit
albfemijet.com all righ reserved