Lista e lojerave tek albfemijet.com

loja me Karate Titulli pershkrimi 19 Lufta e karatese

Pershkrimi: Luftoni dhe mesoni Karate .... Luaje
Lufta e Pinguinave Title: pershkrimi 18 Lufta e Pinguinave

Pershkrimi:Luftoni me rivalet e Pinguinave te tjere Shume interesante !... Luaje
Muri metalik Titulli: pershkrimi 17 Muri Metalik

Pershkrimi: Arrin ne dalje pa takuar murin metalik, loje sheme e bukur qe do zgjuarsi, Muri Metalik!... Luaje
Gare me Policine Titulli: pershkrimi16 Gare me Policine

Pershkrimi: Makina jote ndiqet nga policia, mundohu te shpetosh .... Luaje
Luaj Tenis Titulli: pershkrimi15 Loja e Tenisit

Pershkrimi: Luaj Tenis, loje shume e bukur !... Luaje
Gare me Avion Titulli: pershkrimi14 Gare me Aviona

Pershkrimi: Piloto Avionin tend ne nje gare me avionat e tjere,gare e veshtire me ulje dhe ngritje! ... Luaje
Gare ne planet Titulli: pershkrim i13 Gara ne Planet

Pershkrimi: Fito garen ne planete te ndryshme, vendos krenarine tende !... Luaje
Gare me Motorr Titulli: pershkrimi12 Gare me Motorr

Pershkrimi: Luaj gare me Motorr Loje terheqes!... Luaje
Lufta me bunny Titulli: pershkrimi11 Zayo lufton bunny

Pershkrimi: Ju jeni Zayo,dhe duhet te lufoni bunnyn per te qene te sigurt qe nuk ju kercenon me!... Luaje
Lufta ne Hapesire Titulli: pershkrimi10 Lufta ne Hapesire

Pershkrimi: Perfundo misionin per te luftuar ufot!... Luaje
Loja ne Zbritje Titulli pershrimi9 Loja ne Zbritje

Description: Mundohu te zbresesh duke u hedhur .... Luaje
Loja me balloon Titulli: pershkrimi8 Loja me Balloon

Pershkrimi: Dergo Balloon me ajer ne destinacionin e duhur.. !... Luaje
Djajt e Nates Titulli: pershkrimi 7 Djajt e Nates

Pershkrimi: Pregatitu te luftosh djajt qe vije ne nate !... Luaje
Loja me Mouse Titulli: pershkrimi 6 Mouse ne rrezik

Pershkrimi: Kompjuteri juaj eshte prekur nga virusi (mus u frik nuk eshte e vertete)! Lufto per te shpetuar mouse jashte rrezikut!... Luaje
Loja me ashensor Titulli: pershktimi5 Ashensori

Pershkrimi: Tranporto njerzit me ashensor duke cmangur rrezikun!... Luaje
loja me delfine Titulli: pershkrimi4 Peshku i uritur

Pershkrimi: Mundohu te ushqeshe peshkun pa ra viktime e peshkaqenit !... Luaje
Bush shet hotdog Titulli: pershkrimi3 Hotdog Bush

Pershkrimi: Bush pasi la shtepine e bardhe ka gjetur pune si shites hotdogu , mundohu te shesesh me shume se ai!... Luaje
lufta ne rruge Titulli: pershkrimi2 Lufta me rrugace

Pershkrimi: Mundohu te luftojsh rrugacet , Lufto dhe fito deri ne fund!... Luaje
Misioni i shpetimit Titulli: pershkrimi Misioni i Shpetimit

Pershkrimi: Meso te pilotosh helikopterin dhe ta dergosh ne mision shpetimi!... Luaje
E para Prapa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra E fundit
albfemijet.com all righ reserved